Jump to content
2 2
Tomek a4 b6 2.0 alt

węże do układu chłodzenia

Recommended Posts

Tego pierwszego nie opłaca się szukać używanego

06B121101C - Wąż cieczy chłodzącej - cena w ASO - 37.99

ten drugi trochę droższy ale nie polecam używanych bo tam jest oring który uszczelnia węża, niestety osobno go nie kupisz, zrobisz jak uważasz.

8E1819371B - Wąż cieczy chłodzącej - cena w ASO - 149.90

Moje AUDI
Zrobione: Tempomat, PDC tył, Lusterko wewnętrzne fotochrom z czujnikiem światła i CLH, Bluetooth, Airbag Off, IsoFix, Kierownica MF z B8, Zawieszenie całe nowe.
W trakcie: Poprawa instalacji LPG.
W przygotowaniu: RNS-E LED + kamera, składane lustra z fotochromem, grzanie foteli.

Ten pierwszy to oczywiście nowy nie ma tematu, a w tym drugim wymieniłem już oring ale wygląda na to że cieknie gdzieś z zakowki. Jak dokonać zakupu w ASO? Wystarczy zadzwonić np Audi poznan i zamówić po numerach?

tak możesz zrobić lecz nie każde aso chce zamawiać części przez telefon bo boją się że klient się rozmyśli.

odwiedź jakiekolwiek aso i zamów, jak nie chcesz wychodzić z domu to zamów w benepol mają opcję zamawiania przez internet i robią wysyłkę

tu adres: 

CZESCI.BENEPOL.PL

zawsze też możesz zobaczyć co ile kosztuje (z tym że każde aso różnie ceni te same części)

Moje AUDI
Zrobione: Tempomat, PDC tył, Lusterko wewnętrzne fotochrom z czujnikiem światła i CLH, Bluetooth, Airbag Off, IsoFix, Kierownica MF z B8, Zawieszenie całe nowe.
W trakcie: Poprawa instalacji LPG.
W przygotowaniu: RNS-E LED + kamera, składane lustra z fotochromem, grzanie foteli.