Jump to content
1 1
morelo

Uwaga na Handlarza Macieja z Lublina.

Recommended Posts

Uwaga na Handlarza Macieja z Lublina.

Witajcie forumowicze, ostrzeżenie przed sprzedającym, linki niżej. Pan Maciej bardzo miły w rozmowie zapewniał mnie kilkukrotnie że samochód w bdb stanie no wzorowy stan, 0 wkładu własnego tylko przegląd i ubezpieczenie, zdjęcia cudowne, wszystko działa, jechaliśmy po ten samochód 400 km co się okazało na miejscu;

Gdzieś kapie olej, po między silnikiem a skrzynią

Silnik poci się z prawej strony od strony filtra

ESP świruje samo

Przód pewno rozbierany i poskładany nieudolnie, szpary nie równe 0 dopasowania

Spryskiwacze lamp nie działają

Reflektory matowe podrapane (na zdjęciach tego brak)

Blokada szyberdachu w bagażniku połamana, posklejane byle jak

Tylna lampa lewa w rogu pęknięta (na zdjęciach tego brak)

Tylny zderzak przywalony czymś (na zdjęciach tego brak)

Przedni zderzak również przywalony czymś (na zdjęciach tego brak)

Czujnik cofania jeden jakiś zapadnięty

Dach dwie przecierki

Schowek zawias urwany

Lewy tylny błotnik od góry wgniotka (na zdjęciach tego brak)

Wycieraczka kierowcy chyba z seiciento bo nic nie wycierała

Po otwarciu maski zastałem pajęczyny i pająki

Samochód wcześniej był oklejony, część okleiny pozostała we wszystkich zakamarkach, ta okleina uchroniła od odprysków bo faktycznie nie było.

Na plus w tym samochodzie to wnętrze prócz porysowanego plastiku od zamykania drzwi i urwanego schowka to bdb, Silnik moc i sama praca też bardzo ładnie, rdzy czy purchli faktycznie 0.

Pan Maciej twierdzi że auto po dużym serwisie w Szwajcarii nie wiem czy aby na pewno, u nas podobno oleje filtry itp, były robione. No i wymiana komputera za 1000 zł gdyż wypadały zapłony na wszystkich cylindrach.:D

Jak już my zobaczyli i się nacieszyli tym wzorowym stanem, pytaliśmy o te usterki mniejsze i większe uzyskaliśmy odpowiedzi „każdy tak ma” „proszę pokazać z którego nie cieknie olej”  nadeszła chwila ceny końcowej, zaczęliśmy pytać ile to za ten samochód chce? 17.900 po długich negocjacjach z wielką łaską doszli my do 17.600 i jakieś stare zimowe koła. Aby wrócić na kołach trzeba było jeszcze przegląd zrobić po naszej stronie opłata i tu pytanie „czy jak jeszcze wyjdzie coś na przeglądzie to czy jeszcze urwiemy coś odp; NIE”

Postanowiliśmy nie kupować tego samochodu i gdyby ten handlarz przez tel mi powiedział; ŻE gdzieś troch kapie olej no i się poci, i jeszcze jakieś drobnice to bym mu grzecznie podziękował i tyle, zapewniał mnie 0 wycieków, a wchodzę do kanału tam na desce olej i mu mówię chyba tu olej kapie a on mi mówi to nie z tego tu stał inny samochód, a ewidentnie widać że z tego, niektóre usterki wiadomo można sobie darować bo to 16 lat ma no ale jak coś jest połamane porysowane na zdjęciach tego uszkodzenia brak, zapewnia 0 wycieków a są to coś nie halo.

screenshot-www.olx.pl-2019-11-10-13-30-46-339.png

screenshot-www.otomoto.pl-2019-11-10-13-32-23-153.png

Edited by morelo

Pan Maciej :grin: chyba już sprzedał auto

ccco

Tak linki już nie aktualne, ale zrzuty są:)

Dziwne, że nie dostałeś kopa w d*pę od Pana Macieja, powinien był to zrobić.

Grzecznie my podziękowali i odjechali, nasza strata trudno:) tak postępują dżentelmeni:wink: już zapomniałem o tym Audi, od tego czasu dwie kupione:wink:

Edited by morelo