Jump to content
0
m-nokian

A4 cabrio 1.8T

Recommended Posts

Witam proszę o opinie na temat tego auta może ktoś już oglądał. Chcę kabrio jako trzecie auto więc zdaje sobie sprawę, że przy tej cenie będzie do podłubania ale z drugiej strony nie chciał bym się wkopać. Za cenne uwagi z góry dziękuję.

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-cabrio-1-8t-163km-2004r-jasne-skory-okazja-zamiana-CID5-IDDQWBy.html?reason&fbclid=IwAR3cWHwMHzz8SzCNlrbJIfKBk96oWBdwHs4pe4bWktup0_eRcFXzJE20MRc

Za 10 z 2004,to ciężko dostać nawet okrytego złą sławą ALT w normalnym nadwoziu,czy nawet ASN,że o 1,8T nie wspomnę,w sensownym stanie.A tu cabrio;).Już sama wypowiedź gościa"nie znam stanu wcześniejszego,bo mam go od niedawna"zapala czerwoną lampkę" i sugeruje,że sam się wkopał.Ale to tylko moje zdanie.Najpierw zadzwonić popytać i ewentualnie dalej drążyć.:hi:

4 godziny temu, mirek31071977 napisał:

Za 10 z 2004,to ciężko dostać nawet okrytego złą sławą ALT w normalnym nadwoziu,czy nawet ASN,że o 1,8T nie wspomnę,w sensownym stanie.A tu cabrio;).Już sama wypowiedź gościa"nie znam stanu wcześniejszego,bo mam go od niedawna"zapala czerwoną lampkę" i sugeruje,że sam się wkopał.Ale to tylko moje zdanie.Najpierw zadzwonić popytać i ewentualnie dalej drążyć.:hi:

Dlatego pytam czy już ktoś oglądał, aby nie robić na marne km. Opinię sprzedawcy znam, vin sprawdzony i nic podejrzanego narazie nie wyszło poza ceną.