1.8T & ASN. Czy któreś warto oglądać?
0

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłbym od zielonej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak już to 1.Ale jakaś dziwna konfiguracja.felga i siedzenia sline,a reszta zwykła.Może ktoś to dokładał.Gaz Q,grubsze wydatki ostatnio i 13500 do negocjacji.Trochę mało.Jak ktoś robi takie drogie rzeczy,to albo jeździ dalej,albo woła drożej,jeśli za chwile sprzedaje.Trzeba by się dokładnie przyjrzeć.Nr.3 "do zrobienia klimatyzacja"rozwala mnie takie coś.Jak jest tylko do serwisu,to niech nabija i odgrzybia.NIE,bo może do zrobienia to znaczy sprężarka się poszła kochać i koszta spore😂.Automaty i 2 amerykańce do tego.Ja bym odpuścił.

Edytowane przez mirek31071977

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, mirek31071977 napisał:

Jak już to 1.Ale jakaś dziwna konfiguracja.felga i siedzenia sline,a reszta zwykła.Może ktoś to dokładał.Gaz Q,grubsze wydatki ostatnio i 13500 do negocjacji.Trochę mało.Jak ktoś robi takie drogie rzeczy,to albo jeździ dalej,albo woła drożej,jeśli za chwile sprzedaje.Trzeba by się dokładnie przyjrzeć.Nr.3 "do zrobienia klimatyzacja"rozwala mnie takie coś.Jak jest tylko do serwisu,to niech nabija i odgrzybia.NIE,bo może do zrobienia to znaczy sprężarka się poszła kochać i koszta spore😂.Automaty i 2 amerykańce do tego.Ja bym odpuścił.

No właśnie mało, przypuszczam, że rozrząd na 100% do roboty. Do tego na diagnostykę bym podjechał.

Nr. 3 odpuszczam

Co do automatów to też jestem negatywnie nastawiony, ale cieżko o Asna w tych pieniądzach... Chyba po prostu dozbieram parę tysięcy zamiast kupować wątpliwy samochód. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z tym C5 w manualu,co założyłeś też wątek?Sprawdzałeś,byłeś oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, mirek31071977 napisał:

A co z tym C5 w manualu,co założyłeś też wątek?Sprawdzałeś,byłeś oglądać?

Nie kalkuluje mi się tamto c5. Do roboty rozrząd, katy i koszta założenia gazu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kalkuluje się,a dalej wrzucasz auta w kasie,że raczej bez dużych wydatków się nie obejdzie🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi