Jump to content
1 1
daw9

Ocena Audi A4 1,8T

Recommended Posts

Cześć, jak oceniacie Audi A4 z tego ogłoszenia? 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-sline-sedan-1-8-turbo-163km-temp-komp-4xel-szyby-lodowka-idealna-ID6C5WDr.html?

Sline oryginalny, ale zastanawia mnie brak klapy slinowej? Sprzedający mówi, że klapa z  delikatnym przetłoczeniem ala spoiler to ABT, a mi sie wydaje, że sline?

https://c.allegroimg.com/original/0c35fd/c84c610c45c8990cbfb85d0b81bc 

Malowany bodajże prawy bok i drzwi - szkoda parkingowa. TUv ważny, robiony w 2017 roku i tam miała trochę ponad 100 tys przebiegu. Rozrząd jeszcze nie wymieniany

Edited by daw9

Bo ta szkoda parkingowa obejmowała może tylną klapę, i nie założona już sline. Dekory w środku inne na desce niż na popielniczce i ramce biegów. (Chyba że tak światło pada)

W pierwszym poście nieprecyzyjnie napisałem - malowany był prawy tylny bok i prawe tylne drzwi 

1 godzinę temu, [email protected] napisał:

Bo ta szkoda parkingowa obejmowała może tylną klapę, i nie założona już sline. Dekory w środku inne na desce niż na popielniczce i ramce biegów. (Chyba że tak światło pada)

Raczej na pewno coś było lub  klapa sline się komuś bardzo nie podobała :P 

Rozkodowany vin

Edited by daw9

3 godziny temu, [email protected] napisał:

Dekory w środku inne na desce niż na popielniczce i ramce biegów.

Są inne, ale tak może być

ccco

Podziwiam, że ktoś w 19 roku chce dać za stare B7 bez wyposażenia ponad 30 tys

4 godziny temu, Quattro200HP napisał:

Nie tyle chce co musi, bo alternatyw brak. Chyba, że masz jakieś w tej klasie? Chciałbym wydać bliżej 20 tysięcy, bo doskonale zdaje sobie sprawe, że konstrukcyjnie to auto ma już prawie 20 lat...

Chociażby A3 8P Sportback 3.2, można też zagazować i wyrwać fajną opcję. Jak sporo jeździsz to lepiej dołożyć do B8 w TDI, przepaść technologiczna i zupełnie inne wyposażenie. Tu jak zrobisz rozrząd, opłaty, serwis na start wyniesie Ci sporo ponad 30 tys za auto, które totalnie nic nie oferuje, a konstrukcyjnie to 2001 rok.

W dniu 14.08.2019 o 16:54, Quattro200HP napisał:

Sam jestem na etapie poszukiwań b7 1.8T w sedanie i powiem Ci, że ceny tych aut są  faktycznie chore... Jakby nie fakt ze poszukuje tylko 1.8T ze wzgledu na gaz ( bo mam w planach założyć) to dawno bym te auto olal. Ale nie ma za duzego wyboru gdy chce sie miec lpg i nie pakowac sie w zadne tsi/tfsi a jednoczeniesnie majac moc pod pedalem...

Ludzie wołaja ponad 30 tys za 12letnie auto a srodek to faktycznie rocznikowo 2001 i szału nie ma....   Jedyny plus taki, ze gdy po kilku latach  bede sprzedawal to nie straci  wiele na wartosci :)

To prawda, dlatego średnio jest sens dokładać do b7, skoro b6 można kupić 10tys taniej, a technologicznie to samo. Jedyna różnica w wyglądzie zewnętrznym. Jak ma być benzyna pod lpg to faktycznie czasami a3 8p 3.2 nie jest złym wyborem.

8 godzin temu, kostek007 napisał:

Sam jestem na etapie poszukiwań b7 1.8T w sedanie i powiem Ci, że ceny tych aut są  faktycznie chore... Jakby nie fakt ze poszukuje tylko 1.8T ze wzgledu na gaz ( bo mam w planach założyć) to dawno bym te auto olal. Ale nie ma za duzego wyboru gdy chce sie miec lpg i nie pakowac sie w zadne tsi/tfsi a jednoczeniesnie majac moc pod pedalem...

Ludzie wołaja ponad 30 tys za 12letnie auto a srodek to faktycznie rocznikowo 2001 i szału nie ma....   Jedyny plus taki, ze gdy po kilku latach  bede sprzedawal to nie straci  wiele na wartosci :)

Miałem kiedyś A3 1.8T, ostatnio trzy lata B7 2.0T i nie dołożyłbym ani złotówki do B7 w 1.8T. Koszty instalacji w twoim przypadku robią swoje