Jump to content

A4 B8 Avant 2013 mody, chip, oferta do oceny

Recommended Posts

Witam

Rozglądam się od jakiegoś czasu za A4 B8 po 2012 roku. Budżet około 50k zł 

Trafiłem dzisiaj na taką ofertę, co o niej sądzicie ? W opisie jest mnóstwo informacji o tym co było zrobione w samochodzie. 

https://www.olx.pl/oferta/piekna-doinwestowane-i-moze-jedna-z-niewielu-audi-a4b8-lift-zamiana-CID5-IDJHVo9.html

Jak będziesz miał kumatego inżyniera na przeglądzie to nie dostaniesz przeglądu z tymi ledami z allegro w przednich lampach. To widać na pierwszy rzut oka, że nie legalna rzeźba z dynamicznymi kierunkami w lampach. 

Widziałem, że lampy robione, ale nie wiedziałem, że to dyskwalifikuje przegląd :) 

Jakiekolwiek zmiany w oświetleniu inne niż te, które były fabrycznie w lampach powodują utratę homologacji. 

Podoba Ci się taka choinka? Wiadomo wszystko rzecz gustu ale z umiarem, tutaj każdy projektor inny, listwy progowe też z innej parafii. Ledów naładowane we wnętrzu gdzie się da (nawet i mrugające), pokrętło regulacji manualnej wysokości świateł tym bardziej dyskwalifikuje przegląd, ponieważ nie sądzę aby było tam automatyczne poziomowanie świateł. Nie wiadomo czy lampy są ori (mogą być przeznaczone pod H7 jeśli depo). 

Jeśli jednak nadal jesteś zainteresowany tym egzemplarzem to proponuję rozkodować vin z wyposażenia, 3/4 będzie dołożone - pytanie czy było robione na pałę czy tak jak powinno