Jump to content

B9 do oceny - niby BiXy a brak spryskiwaczy

rafalpe
 Share

Recommended Posts

Panowie rzućcie okiem na ten wóz

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Diesel, 150 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

chcę po niego jechać, mam ponad 500 km. Ze zdjęć i opisu nie gra mi że niby ma bixy a nie ma sprysków w zderzaku.

Wychodziły takie wersje?

Jeśli są "udawane" xenony D5S, które mają ograniczoną moc świecenia to spryskiwacze nie są wymagane.

Ma 25 watowe żarniki i nie wymagane są w nich spryskiwacze ani samopoziom, ponieważ nie przekraczają 2000 Lumenów.

Poszukaj czegoś z ledami, będziesz żałował tego xenonu, pomijając już efekt wizualny. 

Tak poza tematem ale w temacie świateł, moje A4 jest w serwisie bo rozwaliłem przedni zderzak, jako zastępcze mam nowego Qashkia, tam są światła Bi - LED tak pisze w specyfikacji,  niewiem jak to ma się do technologi Full LED w Audi, ale świeca tragicznie, bardzo słabe źródło światła. 

22 godziny temu, matbruk napisał:

Tak poza tematem ale w temacie świateł, moje A4 jest w serwisie bo rozwaliłem przedni zderzak, jako zastępcze mam nowego Qashkia, tam są światła Bi - LED tak pisze w specyfikacji,  niewiem jak to ma się do technologi Full LED w Audi, ale świeca tragicznie, bardzo słabe źródło światła. 

Światła led matrix świecą w audi za***iście i na tym zakończyłbym dyskusję.😉

Jak można światła budżetowego Kaszkaja przyrównywać do znakomitego A4.

Edited by vvalery

W dniu 13.07.2021 o 21:49, Muskel1 napisał:

Ma 25 watowe żarniki i nie wymagane są w nich spryskiwacze ani samopoziom, ponieważ nie przekraczają 2000 Lumenów.

Sa wersje biksenon ze spryskiwaczami w audi a4 b9. Czy wtedy oznacza to ze sa inne zarowki? Czy jednak biksenon w a4 b9 jest tylko jeden (niewazne czy ma fabrycznie spryski czy nie) ?

Jest tylko jedna wersja lamp bi-xenon (D5S). Jeżeli auto ma lampy bi-xenony i spryskiwacze, to spryskiwacze zostały dobrane podczas konwiguracji jako extra wyposażenie.

Edited by Muskel1

5 minut temu, Muskel1 napisał:

Jest tylko jedna wersja lamp bi-xenon (DS5). Jeżeli auto ma lampy bi-xenony i spryskiwacze, to spryskiwacze zostały dobrane podczas konwiguracji jako extra wyposażenie.

No i wszystko jasne :)

Dzieki